Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#831
Stary 15.08.2008, 12:28
No dobra, niech Wam bedzie, nie myslalem ze dozyje tego dnia:

szacun dla Lecha

nie bede sie jaral transferami,
atmosfera tez sie jarac nie bede.

ale za wynik, gre wielkie brawa.

Verter napisał(a):Wyświetl post
http://pl.youtube.com/watch?v=zGIVYj...eature=related JEEeEESttttTTTT
Przyjezdzaja rosyjskie ogorki, mega ogorki to w sumie bramka na 1:2 jest duzym sukcesem

Trzeciak & Szul wypie........


uderz w puchara
Odpowiedz cytując