No dobra, niech Wam bedzie, nie myslalem ze dozyje tego dnia:
szacun dla Lecha
nie bede sie jaral transferami,
atmosfera tez sie jarac nie bede.
ale za wynik, gre wielkie brawa.
Verter napisał(a):

Przyjezdzaja rosyjskie ogorki, mega ogorki to w sumie bramka na 1:2 jest duzym sukcesem
Trzeciak & Szul wypie........