Temat
:
Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika
Offline
#
179
15.08.2008, 10:29
Joe , ale wymienileś własnie b. utalentowanych chłopaków
chodzi o to aby ich dobrze poprowadzic zostali olani i staneli w rozwoju
kaelowiec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kaelowiec