treneiro napisał(a):

|
Czy naprawdę uważasz, że Wisła grając bardziej ofensywnie zdominowałaby Barcelonę na tyle, że Barca musiałaby grać z kontry?
|
Źle mnie trochę zrozumiałeś. Oczywiście, że Wisła nie byłaby w stanie tak zdominować Barcy i zepchnąć do defensywy. Baa, nie wiem czy jakakolwiek drużyna na świecie byłaby tego w stanie dokonać na Camp Nou. Chodziło mi o to, czy gdyby Wisła zagrała bardziej odważnie to czy wynik nie byłby trochę lepszy... Zresztą to tylko takie gadanie, nikt tego nie wie. Może i przegrali byśmy trochę mniej, a może byłoby jeszcze gorzej.
Tak czy siak, była porażka 0:4, z LM się żegnamy, wypada dobrze się zaprezentować w Krakowie i myśleć o PUEFA, bo faza grupowa tych rozgrywek jest jak najbardziej w zasięgu Wisły.