Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 15.08.2008, 07:29
AYALA napisał(a):Wyświetl post
tak ale Bednarz na takiego Stlicia musiałby wydać dwa razy tyle co na Jirsaka bo kosztował prawie 1,5 miliona Euro a jak wiesz w Wiśle są problemy ze znalezieniem 800 tyś.Uważam że gdyby Pan Bednarz miał na transfery tyle co ludzie w Poznaniu ( 3,5 miliona EURO ) to ściaganałby niegorszych zawodników niż Kolejorz.W tym problem że pieniadzy w Wiśle nie ma.Za free wirtuozów piłki sie nie znajdzie !!!!!!!!
W Poznaniu wydano 1,65 mln EUR przed tym sezonem na wszystkie transfery!

Stilic kosztował 500 tysięcy EUR czyli mniej niz Jirsak!!!
Arboleda kosztował też cos koło 500 tys EUR!

Skąd ta kwota 3,5 nlm EUR? Cos może pomyliłeś?

U nas NIC by nie kupiono nawet za 5 PLN. U nas tylko za darmo!

PS
Henani jest do wziecia za około 400 tysiecy EUR.... i jakos nie widzę chęci pozyskania go przez nas a brakuje nam klasowego środkowego obrońcy. To nie kwestai wielkich pieniędzy, ale jakichkolwiek pieniedzy do wydania przez Wisłe jest problemem!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując