AYALA napisał(a):

|
tak ale Bednarz na takiego Stlicia musiałby wydać dwa razy tyle co na Jirsaka bo kosztował prawie 1,5 miliona Euro a jak wiesz w Wiśle są problemy ze znalezieniem 800 tyś.Uważam że gdyby Pan Bednarz miał na transfery tyle co ludzie w Poznaniu ( 3,5 miliona EURO ) to ściaganałby niegorszych zawodników niż Kolejorz.W tym problem że pieniadzy w Wiśle nie ma.Za free wirtuozów piłki sie nie znajdzie !!!!!!!!
|
W Poznaniu wydano
1,65 mln EUR przed tym sezonem na wszystkie transfery!
Stilic kosztował
500 tysięcy EUR czyli mniej niz Jirsak!!!
Arboleda kosztował też cos koło 500 tys EUR!
Skąd ta kwota 3,5 nlm EUR? Cos może pomyliłeś?
U nas NIC by nie kupiono nawet za 5 PLN. U nas tylko za darmo!
PS
Henani jest do wziecia za około 400 tysiecy EUR.... i jakos nie widzę chęci pozyskania go przez nas a brakuje nam klasowego środkowego obrońcy. To nie kwestai wielkich pieniędzy, ale jakichkolwiek pieniedzy do wydania przez Wisłe jest problemem!