Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 15.08.2008, 07:25
Widzę, że nawiązała się tu w nocy większa dyskusja nad kibicowaniem polskim drużynom w europejskich pucharach. Ja swojego zdania zmieniać nie zamierzam - Legia prawie odpadła i dobrze, a Lechowi życzę udanego losowania, tzn. Milan/Tottenham/coś w tym stylu.

Mówicie, że trzeba kibcować polskim dryżynom w pucharach ... Zawsze kibicowałem Groclinowi, Wiśle Płock, Amice (tej z Wronek, a nie z Poznania), GKS-owi Katowice i mogę kibicować jakiemuś powiedzmy Górnikowi Zabrze. Ale co poradzę, że w tym roku w pucharach grają drużyny, za którymy raczej nie przepadam? Legii i Lechowi kibicować nie zamierzam.
Odpowiedz cytując