Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 14.08.2008, 23:14
chlopie, tutaj ziemia. meg transfery? kto to jest ku**a Stilic i Peszko?. Arboleda? w czym przewyzsza naszych obroncow? ocknij sie i przestan bredzic,bo mistrzem jest Wisła( i tak bedize w tym sezonie)
Odpowiedz cytując