BęczarkaTS napisał(a):

|
Barcelona kiedy chciała to siadła na nas pressingiem i było pozamiatane nie umieli sobie nasi poradzic..
|
Nic dodać nic ująć.
czesiu napisał(a):

|
Zdominować Barce to może Chelsea
|
Tego mi tłumaczyć nie musisz, pytanie było do Zwittera, a nie do Ciebie.
czesiu napisał(a):

|
Wisła to co najwyżej może spróbować zagrać kilka podań na jeden kontakt i w zasadzie o to mnie chodziło.Szybka klepka i piłka do Brozia. Wówczas to miałoby jakiś sens. Niestety, ale jak przyznali sami piłkarze Wisły Barca swoja kulturą gry kompletnie ich przytłoczyła.
|
Do tego odniosłem się w poprzednim poście. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a że Barca nie pozwoliła na wiele, więc Wisła wiele nie pokazała.