Wyświetl pojedynczy post
Wie300
Banita
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#808
Stary 14.08.2008, 22:32
Ten z meczu Legii nie przesadzal, a PRZEGINAL.
Przy faulu Rzezniczaka najpierw upieral sie ze wogole nie bylo faulu i to aktor, a Kuba wchodzi mu lokciem z glowe, a jak pokazali goscia ze sie podniosl i krew mu mocno sie leje, to sprytnie stwierdzil ze moze go "podrapal troche". ZAL
Odpowiedz cytując