Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 14.08.2008, 22:22
Mam duży problem mam odtwarzacz Pentagram Vanquish R Touch 4 GB i choć w instrukcji piszę że XP go powinien wykryć jako dysk wymienny to go nie wykrywa... nie znalazłem żadnych sterowników które pomogą go widzieć... Bardzo proszę o pomoc...

Na dwóch kompach widzi go jako nieznane urządzenie co zrobić, aby rozpoznał model i widział go jako dysk przenośny?
Ostatnio edytowane przez Kurt : 14.08.2008 o godz. 22:30.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując