|
Mam duży problem mam odtwarzacz Pentagram Vanquish R Touch 4 GB i choć w instrukcji piszę że XP go powinien wykryć jako dysk wymienny to go nie wykrywa... nie znalazłem żadnych sterowników które pomogą go widzieć... Bardzo proszę o pomoc...
Na dwóch kompach widzi go jako nieznane urządzenie co zrobić, aby rozpoznał model i widział go jako dysk przenośny?
Ostatnio edytowane przez Kurt : 14.08.2008 o godz. 22:30.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|