Michu88 napisał(a):

|
Może dasz mu czas na pokazanie swych umiejętności, bo jeszcze się okaże, że jest lepszym piłkarzem niż Baszczu...
|
Ale Baszcza z całym szacunkiem (kończy mu sie kontrakt po tym sezonie) też pożegnamy!
Bądźmy szczerzy - obydwaj są przecietni - a bycie nawet ciut lepszym od Baszcyńskiego nie znaczy ze Singlar jest dobry!