Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
798
14.08.2008, 22:05
Piłkarską chyba leipiej od nas grali...zobaczymy w bezpośrednim starciu w lidze
Kibicowsko też ostro dają....widać że mają jeden klub na całe województwo i umią to wykorzystać, ale na meczu w Krakowie ich zmiażdżymy
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH