Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 14.08.2008, 22:05
Piłkarską chyba leipiej od nas grali...zobaczymy w bezpośrednim starciu w lidze
Kibicowsko też ostro dają....widać że mają jeden klub na całe województwo i umią to wykorzystać, ale na meczu w Krakowie ich zmiażdżymy
Odpowiedz cytując