Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1675
14.08.2008, 21:55
Tyllko po co była restauracja WSI-oków? Mam nadzieje że wraz z tą umową zostaną ostatecznie wytrzebieni ze struktur państwowych.
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2