Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1675
Stary 14.08.2008, 21:55
Tyllko po co była restauracja WSI-oków? Mam nadzieje że wraz z tą umową zostaną ostatecznie wytrzebieni ze struktur państwowych.