Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 14.08.2008, 21:54
TkrzysiekS napisał(a):Wyświetl post
Na jaki numer i o jakiej treści musze wysłac smsa w erze żeby mieć gg w telefonie?
wystarczy poszukać proszę pana
http://www.era.pl/pl/indywidualni/us...agg/jak-uzywac
Odpowiedz cytując