e napisał(a):

Zurych gorszy od Beitaru wiec wynik nie dziwi
boli natomiast ze Lech coraz blizej PU.
dobrze ze Legia nie zwalila.
|
Franz Smuda:
Cytat:
Rozluźnieni zagracie w rewanżu?
- Jest jeszcze drugi mecz, w którym też musimy powalczyć, zdobyć punkty dla polskiej piłki
|
Wiem jak bardzo można być 'fanatycznym', ale polska piłka to chyba też Wisła. W takim razie pozdrowienia dla e-Ukrainek.