Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#787
Stary 14.08.2008, 21:51
e napisał(a):Wyświetl post
Zurych gorszy od Beitaru wiec wynik nie dziwi
boli natomiast ze Lech coraz blizej PU.
dobrze ze Legia nie zwalila.
Franz Smuda:
Cytat:

Rozluźnieni zagracie w rewanżu?

- Jest jeszcze drugi mecz, w którym też musimy powalczyć, zdobyć punkty dla polskiej piłki
Wiem jak bardzo można być 'fanatycznym', ale polska piłka to chyba też Wisła. W takim razie pozdrowienia dla e-Ukrainek.
Odpowiedz cytując