Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 14.08.2008, 20:34
Brawo Lech!


Mam nadzieje ze wejdziecie do PU a najlepiej do LM i zawojujecie Polska liga na kilka dobrych lat!

ale co tam, pkt bedziemy miec!

Odpowiedz cytując