Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.08.2008, 20:26
http://www.allegro.pl/item418895278_...0_pewniak.html

Co za parodia...

Cytat:
Bilety są na sektor D - jest to nowa zadaszona trybuna Wisły a jak wiemy Polska to nie Hiszpania i lepiej ogladac taki mecz pod dachem Bilety są na górne rzędy sektora co zapewnia idealny widok na murawę.
Wiecie co, nie wiem jak wy, ale mnie po przeczytaniu tych słów krew zalała...
Powód: zzz
Ostatnio edytowane przez Watts : 14.08.2008 o godz. 20:27.