http://www.allegro.pl/item418895278_...0_pewniak.html
Co za parodia...
Cytat:
Bilety są na sektor D - jest to nowa zadaszona trybuna Wisły a jak wiemy Polska to nie Hiszpania i lepiej ogladac taki mecz pod dachem Bilety są na górne rzędy sektora co zapewnia idealny widok na murawę.
|
Wiecie co, nie wiem jak wy, ale mnie po przeczytaniu tych słów krew zalała...