|
Trzeba jasno powiedziec że Legia gdyby nie trafiła na tak słabego przeciwnika w poprzedniej rundzie to najprawdopodobniej by już nie grała w PUEFA. A to co dziś pokazali to po prostu żenada. Gdzie te ich super wzmocnienia ( Arruabarrena, Tito, Descarga ) ? Fajnie że Lech gra dobrze bo są w stanie dojśc do fazy grupowej PUEFA. Tylko w ich przypadku nie wiadomo kiedy popełnią błąd w defensywie ( vide Bełchatów).
Liczę że w tym sezonie się zdarzy cud i dwie Polskie drużyny dojdą chociaż do fazy grupowej.
PS. Spójrzcie na wyniki drużyn z Cypru:
3 runda el.LM: Anorthosis 3-0 Olympiakos Pireus
2 runda el.PUEFA: APOEL Nikozja 2-2 Crvena Zvezda
AEK Ateny 0-1 Omonia Nikozja ( do przerwy).
Jak to wytłumaczyc?
Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez konrad1991tsw : 14.08.2008 o godz. 20:18.
|