Wyświetl pojedynczy post
Joe Cole
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 14.08.2008, 19:44
No właśnie nie ma lepszego. Weźmy przykład Trzeciaka w Legii. Koleś jest tragiczny.
Natomiast Bednarz jednak choćby za Jirsaka ma u mnie dużego plusa i w sumie za Niedzielana bo gdyby nie pechowa kontuzja (ostre wejście gościa z Górnika) to przecież Andrzej by był nie do wyjęcia z pierwszej jedenastki.
Diaz też się zapowiada na świetnego stopera(za 100tys dolarów) być może następcę Clebera. Moim zdaniem grał z Barcą lepiej niż Cleber.
Łobodziński jest słaby ale sumarycznie to jednak zapewnia choćby w lidze przewagę nad resztą stawki.

O Matusiaku powiedział że płaciliśmy mu tylko PENSJĘ!! więc uważacie że to dużo?
Singlar jest raczej słaby ale jego pewnie pożegnamy za rok.
Dudu był dobry i niepotrzebnie go pożegnaliśmy.

Więc nie można powiedzieć że zupełnie się nie sprawdza. Chodzi raczej o to że jest dość drogi w utrzymaniu a Cupiał i RN nie planują transferów w nadchodzącym czasie więc się go nie opłaca utrzymywać za tyle kasy.
A może rzeczywiście Mielcarski miałby jakieś jeszcze lepsze pomysły. Tylko ja się go boję bo on nie prowadzi selekcji wg. potencjału jaki ma gracz. Nasprowadza znowu oprócz 1 dobrego 4 słabiaków, albo rezerwowych i niestety ale znowu będziemy ich opłacać za nic.
Odpowiedz cytując