Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 14.08.2008, 19:12
Kijek napisał(a):Wyświetl post
Niestety,
Te FK to gorsze 5 razy niz Beitar..
jak sie w obronie ma bocznych obronców w takiej formie jak Kiełbowicz i Rzeźniczak to... ;/ Ciekawe co sie musi wydarzyc zeby Wawrzyniak dostał szanse? Jak długo Descarga bedzie dochodził do formy, w listopadzie dostanie 30 minut szansy?



zreszta, jeb**.
Miklas spier**** wszystko co bylo do spier****
To wg mnie nie jest kwestia jednego Rzezniczaka czy Warzyniaka,gra calego zespolu kuleje i chyba przygotowanie fizyczne tez bo grali jak na zwolnionych obrotach
Odpowiedz cytując