Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#721
Stary 14.08.2008, 19:05
Kejt napisał(a):Wyświetl post
Komentator przy golach Legii darł sie jakby zdobyli MŚ hehe. Legia może nie grała tak tragicznie, cos tam w końcówce starali się zrobić ale tak strasznie woooolno.
Wiem ze bede nie stronniczy ,ale w porownaniu z meczem Wisly z Beitarem ktory byl 3 x razy lepszy od tego FK Moskwa(ci goscie momentami podawali na aut) to byla zenada po calosci
Ostatnio edytowane przez K_2 : 14.08.2008 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując