Kejt napisał(a):

|
Komentator przy golach Legii darł sie jakby zdobyli MŚ hehe. Legia może nie grała tak tragicznie, cos tam w końcówce starali się zrobić ale tak strasznie woooolno.
|
Wiem ze bede nie stronniczy ,ale w porownaniu z meczem Wisly z Beitarem ktory byl 3 x razy lepszy od tego FK Moskwa(ci goscie momentami podawali na aut) to byla zenada po calosci