Wyświetl pojedynczy post
Joe Cole
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#714
Stary 14.08.2008, 18:49
Komentator to głupek jakiś.
Dobrze że kibicuje naszym ale niech trochę patrzy zanim powie.

Roger jako jedyny pokazuje klasę.


Legia odpada na własne życzenie i dzięki temu znowu zaniża nam ranking!!! Patałachy. Strasznie cieńcy są.
Ostatnio edytowane przez Joe Cole : 14.08.2008 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując