|
Komentator to głupek jakiś.
Dobrze że kibicuje naszym ale niech trochę patrzy zanim powie.
Roger jako jedyny pokazuje klasę.
Legia odpada na własne życzenie i dzięki temu znowu zaniża nam ranking!!! Patałachy. Strasznie cieńcy są.
Ostatnio edytowane przez Joe Cole : 14.08.2008 o godz. 18:55.
|