Ten archaiczny futbol w wykonaniu polskich druzyn jest noie do ogladania. Jedyne co mi sie podobalo to huraganowy(anty)doping legionistow: Jebac Ruskow! Jebac! Nie ukrywam ze popieram w pelni takie stanowisko z tym ze to chyba kibice Legii maja dobre kontakty z jedna z druzyn moskiewskich. Zreszta tak jak Lech.
PS. Dzieki kmentatorowi wiem co to PRAWIEorgazm
