Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 14.08.2008, 18:47
Ten archaiczny futbol w wykonaniu polskich druzyn jest noie do ogladania. Jedyne co mi sie podobalo to huraganowy(anty)doping legionistow: Jebac Ruskow! Jebac! Nie ukrywam ze popieram w pelni takie stanowisko z tym ze to chyba kibice Legii maja dobre kontakty z jedna z druzyn moskiewskich. Zreszta tak jak Lech.

PS. Dzieki kmentatorowi wiem co to PRAWIEorgazm
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 14.08.2008 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując