Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 14.08.2008, 18:45
ciekawie się robi, zaczynają jedni i drudzy walczyć, nie tylko piłkarsko ale nudy się skończyły.
Szkoda, że pierwszą połowę kompletnie obok meczu przeszli, raczej w 10 minut nie nadrobią.
Ruskie cwanie kradną czas.


Odpowiedz cytując