Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
adam09
Banita
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1520
14.08.2008, 18:42
jak najlepiej jechać do Bukowiny Tatrzańskiej ? tak żeby w miarę możliwości ominąc wszystkie korki ?
adam09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez adam09