Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 14.08.2008, 18:19
e..ty kibicujesz FK Moskwa? To ja gratuluje..przeciez teraz chodzi o to, abysmy mieli jak najwiecej punktow w rankingu. Trzeba odrzucić na bok jakieś międzyklubowe animozje i trzymać kciuki za każdą polską drużynę.

P.S. Ponieważ już nie mogę czytać Twoich postów uprzejmie informję, że dodałem Cię do listy ignorowanych.

Bez odbioru.
Odpowiedz cytując