|
e..ty kibicujesz FK Moskwa? To ja gratuluje..przeciez teraz chodzi o to, abysmy mieli jak najwiecej punktow w rankingu. Trzeba odrzucić na bok jakieś międzyklubowe animozje i trzymać kciuki za każdą polską drużynę.
P.S. Ponieważ już nie mogę czytać Twoich postów uprzejmie informję, że dodałem Cię do listy ignorowanych.
Bez odbioru.
|