Liga Polska Manager, to była gra. pieprzenie się z ustawieniami treningu przez godzine, a później cały sezon srrrruuuu w 5 minut.
Mario Nh napisał(a):

|
Tak samo jak ponowne wczytywanie gry po przegranym meczu...
|
był taki czas, kiedy tak robiłem.
ale chyba na FMie 2007, stwierdziłem że to bez sensu i frajdy takiej nie ma, także już tego nie praktykuje.
co do FMa, siedze na sezonie 09/10, oczywiście, jak w każdym FMie gram Wisełką. taki pierwszy krok do wielkiej kariery, bo gdzieś się trzeba będzie ruszyć. narazie bez większych sukcesów, ale dwa mistrzostwa, gra w fazie grupowej LM i wyeliminowanie Dynama Kijów.

gratulacje, dla tych którzy zachodzą tak daleko w LM, czy PUEFA, w tym FMie nie jest to łatwe, mineły już czasy bojów w LM (vide: FM06), ale to dobrze, trudniej = ciekawiej, realniej.
max w****ienie, jak Boguś Cupiał mi sam akceptował ofertę dla Marvina Angulo. co prawda, 5mln juro, to troche kasy, ale nie dość, że był podporą drużyny, to jeszcze można było jak już coś wyciągnąć za niego dużo większą kase. szkoda, że mi się przed dwumeczem z Rangersami skład rozsypał i został PUEFA.