Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2327
Stary 14.08.2008, 16:19
Squall w życiu się z Tobą nie zgodzę. Wisła zagrała dobrze, jak na taki mecz, z zawodnikami, z których jeden jest wart tyle, co nasi wszyscy. Jedynie Łobodziński strasznie mnie denerwował swoim bezsensownym kiwaniem.




Odpowiedz cytując