Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.08.2008, 14:41
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
ja sie zaopuscilem cos bardzo w ostatniego FMa to 2006 ciupalem a wlasnie wczoraj cos mnie natchnelo na CM 03/04 ale trzeba bedzie pomyslec nad Fm08
CM 03/04 jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich managerów jakie wyszły. Gdyby dało sie uaktualnic składy była by bajka
Odpowiedz cytując