WiselkaMLP napisał(a):

ja sie zaopuscilem cos bardzo w ostatniego FMa to 2006 ciupalem a wlasnie wczoraj cos mnie natchnelo na CM 03/04 ale trzeba bedzie pomyslec nad Fm08
|
CM 03/04 jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich managerów jakie wyszły. Gdyby dało sie uaktualnic składy była by bajka
