Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TkrzysiekS
Member
Od: 11.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
1518
14.08.2008, 14:39
Na jaki numer i o jakiej treści musze wysłac smsa w erze żeby mieć gg w telefonie?
TkrzysiekS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TkrzysiekS
Znajdź inne posty napisane przez TkrzysiekS