Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2290
Stary 14.08.2008, 12:40
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Ogladalem mecz i mogepowiedziec tlyko jedno. Jak wielka przepasc jest miedzy polska pilka a europejska. Pokazalo to Euro 2008 i pokazal to wczroajszy mecz. Bylem optymista przed tym meczem jestem optymista przed rewanzem.

Na razie dziekuje za uwage.

Edit. Hedu. Zespol ktory odpada w 3 rundzie el LM JEST rozstawiony w 1 rundzie PUEFA.
Niestety nie jest - liczy się ranking klubowy, a w nim Wisłę wyprzedza jakieś 15 zespołów.
Mam nadzieję, że limit pecha w losowaniu wyczerpaliśmy na parę lat....... i w UEFA zagramy z jakimś średniakiem.....z Portugalii, Grecji czy Francji.....

Co do meczu - Barcelona zagrała na poważnie, bo był to ich pierwszy mecz w nowym składzie i z nowym trenerem przed własną publicznością
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując