Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 14.08.2008, 12:08
bedzie powtorka z meczu siatkarzy z Serbia (3-1)
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 14.08.2008 o godz. 12:33.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując