Temat
:
Olimpiada letnia - PEKIN 2008
Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
Od: 07.2008
Offline
#
187
14.08.2008, 12:08
bedzie powtorka z meczu siatkarzy z Serbia (3-1)
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 14.08.2008 o godz. 12:33.
sezon ogórkowy = nuda
autocontrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do autocontrol
Znajdź inne posty napisane przez autocontrol