Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline
#
1516
14.08.2008, 11:47
63.5 Kg
napisał(a):
Czy jest mozliwosc polaczenia dwoch kabli antenowych
Tzn. sytuacja wyglada tak: od jednego talerza idzie mi kabel ale chcialem go teraz inaczej pociagnac i brakuje mi pare metrow,pomyslalem sobie ze dokupie pare metrow kabla i polacze z tym...
Tylko czy jest jakas taka zlaczka ktora moze polaczyc dwa kable i zeby bylo normalne pzrekazanie sygnalu
Mozna kupic zwykla skrecana zlaczke nie jest to drogie, w kazdym sklepie z antenami sat, albo RTV to dostaniesz.
Ja mam tak zlaczone i zadnych problemow z tego powodu nie mam, jakosc obrazu sie nie zmienila
,
saklak1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do saklak1906
Znajdź inne posty napisane przez saklak1906