Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 14.08.2008, 11:26
A pamiętacie tego juniora, który bronił z Groclinem?

Wrócił już w rodzinne strony, zasilił Polonię Spartę Świdnica (IV poziom).


Łukasz Jarosiński ( B - Wisła Kraków (ME)).
- wychowanek Zagłebia Wałbrzych
- w sezonie 2007/08 jeden z trzech (sic!) bramkarzy pierwszej kadry Wisły Kraków
- ostatnio pierwszy bramkarz druzyny ME
- powoływany do młodzieżowej reprezentacji kraju

źródło: www.poloniasparta.pl
Odpowiedz cytując