A pamiętacie tego juniora, który bronił z Groclinem?
Wrócił już w rodzinne strony, zasilił Polonię Spartę Świdnica (IV poziom).
Łukasz Jarosiński ( B - Wisła Kraków (ME)).
- wychowanek Zagłebia Wałbrzych
- w sezonie 2007/08 jeden z trzech (sic!) bramkarzy pierwszej kadry Wisły Kraków
- ostatnio pierwszy bramkarz druzyny ME
- powoływany do młodzieżowej reprezentacji kraju
źródło:
www.poloniasparta.pl