Temat
:
Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie)
Wyświetl pojedynczy post
Flesz
Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków-Bielany
Offline
#
48
14.08.2008, 09:59
nie da sie zablokowac bo jest ona zgodna z polskim prawem...
widze ze biletów przybywa, są już 4 a jeden nawet po 600 zł
Flesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flesz
Znajdź inne posty napisane przez Flesz