Temat
:
Counter - Strike
Wyświetl pojedynczy post
mdgn
Member
Od: 11.2004
Offline
#
31
14.08.2008, 09:36
uła jeszcze ktoś gra w tego camper strajka?
pamiętam jak w liceum się zawsze kłóciliśmy która gra jest lepsza, q3, ut czy cs. Ja zawsze grałem w UT i pozostałem wierny do końca, nawet dziś od czasu do czasu sobie pyknę.
mdgn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mdgn
Znajdź inne posty napisane przez mdgn