Wyświetl pojedynczy post
mdgn
Member
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 14.08.2008, 09:36
uła jeszcze ktoś gra w tego camper strajka? pamiętam jak w liceum się zawsze kłóciliśmy która gra jest lepsza, q3, ut czy cs. Ja zawsze grałem w UT i pozostałem wierny do końca, nawet dziś od czasu do czasu sobie pyknę.
Odpowiedz cytując