|
Ten mecz przekonał mnie co do Łobodzińskiego. Niestety, ale nie ma lepszej alternatywy w lidze polskiej na prawe skrzydło, a szkoda :/
Defensywni pomocnicy zagrali fatalnie. Cofali się za bardzo do obrony, zamiast wyjść i pressingiem zaatakować Xaviego, Iniestę, Keitę, Toure. Druga bramka idealnie obnaża poziom Sobola i Mauro. Zostawili w ****u miejsca dla Xaviego, byli na równo w linii z obrońcami. Wyglądało to tak jakby chcieli kogoś łapać na spalonym.Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Sobol miał jeszcze pare niepotrzebnych i nieudanych dryblingów w środku pola. Dlaczego defensywny pomocnik tak ryzykuje? Jego najlepsze lata minęły. Żałuję, że go nie sprzedaliśmy do Southamptonu.
|