Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2258
Stary 14.08.2008, 08:37
Heh.. jak to zabraklo pilkarzy pokroju Zurawskiego, czy Frankowskiego? Co by oni tu zmienili? Dostali by tak samo te 4 bramki.
Barcelona gorowala nad nami w kazdym elemencie, bo tam graja najlepsi na swiecie. Gadanie, ze to tez ludzie jest bez sensu, bo kazdy ma inne predyspozycje. Tamci to elita, placi sie im kosmiczne pieniadze, nie dla czyjegos widzimisie, a dlatego, ze faktycznie sa najlepsi.

Dlatego ta porazke przyjmuje ze spokojem, bo wiem, ze choc bysmy na glowie staneli, to i tak nic bysmy nie zdzialali. Roznica jest kolosalna i tyle.
Nic by tu nie zmienil ani Zuraw, ani Kosa ani Franek, bo w porownaniu z pilkarzami Barcy w swiecie tak na prawde nic oni nie znacza.. Brutalne, ale prawdziwe.

Tak samo wkurza mnie wniosek np na gazeta.pl, gdzie zarzucili Wisle zbyt pasywna gre, a jak mieli grac? Jak rozwinac skrzydla gdy rywal jest od ciebie x3 razy szybszy i x5 razy lepszy technicznie? IMO nie bylo szans na lepsza gre, bo brakowalo umiejetnosci.
Odpowiedz cytując