Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 14.08.2008, 07:53
Błagam o zamknięcie tematu o pucharach w wykonaniu Wisły przynajmniej do meczu rewanżowego. Jest to jedyny temat na forum, w którym się coś dzieje, jednak czytać się tego nie da. Mdłości mnie biorą jak patrzę, co niektórzy wypisują.
Odpowiedz cytując