|
Niezależnie od wyniku meczu i gry naszych piłkarzy, na uznanie zasługują KIBICE Wisełki, którzy pojawili się na stadionie FCB. Ich postawa, moim zdaniem, zasługuje na najwyższe uznanie. Skompromitował się, niestety, M.Szczęsny w studio TVP2 - pokazywać na palcach w przerwie meczu, ile to Wisła straci bramek, to wyjątkowo "niesportowe" zachowanie. Żółta kartka, Panie Maćku. Gramy jednak dalej i....czekam na fajną grę oraz awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. Do 90 minuty wierzyłem, że coś wpadnie do bramki FCB....
|