Wyświetl pojedynczy post
Pavlun
Junior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 14.08.2008, 06:11
Niezależnie od wyniku meczu i gry naszych piłkarzy, na uznanie zasługują KIBICE Wisełki, którzy pojawili się na stadionie FCB. Ich postawa, moim zdaniem, zasługuje na najwyższe uznanie. Skompromitował się, niestety, M.Szczęsny w studio TVP2 - pokazywać na palcach w przerwie meczu, ile to Wisła straci bramek, to wyjątkowo "niesportowe" zachowanie. Żółta kartka, Panie Maćku. Gramy jednak dalej i....czekam na fajną grę oraz awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. Do 90 minuty wierzyłem, że coś wpadnie do bramki FCB....
Od 15.09.1976 z Wisłą
Odpowiedz cytując