Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2242
Stary 14.08.2008, 03:06
wislakkowalski napisał(a):Wyświetl post
HALO! NO I gdzie sa ci ktorzy mnie wyzywali i przeklinali, kiedy realnie na trzezwo mowilem ze nie mamy najmniejszych szans w tym roku na LM? no GDZIE? Gdzie sa ci nieracjonalni napelncy ktorzy zapowiadali juz nie nawet remis a wysoka wygrana Wisly?!

A teraz wniosek:

> Im dluzej bedziemy mieli w Polsce takich smiesznych pseudoznawcow pilki, to tym dluzej bedziemy na szarym ogonie trzeciej ligii europejskiej.

Rozumiem ze mozna wierzyc w zwyciestwo, kiedy gramy z legia, lechem czy beitarem, ale niektore rzeczy sa niemozliwe, przyjmijcie to do wiadomosci. Moze awansujemy do grupy uefa jak szczesliwie wylosujemy slabeusza.

PS Cieszyc sie mozemy ze drugi mecz gramy u siebie, bo przynajmniej nie bedzie pogromu na Reymonta, moze nawet 0-0 jak Barca zagra rezerwami.
No najlepiej by było oddać mecz walkowerem, wtedy by było tylko 0:3... Zastanów się dziecko co piszesz i komu "kibicujesz", bo kibiców cechuję wiara w własny zespół. Na nieistnienie Boga jakoś też jest więcej dowodów, a pewnie w niego wierzysz. Dla tych natomiast co obstawiali nawet, że Wisła wygra należy się szacunek za wiarę w zespół i za to, że nie są takimi zgredami jak ty.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 14.08.2008 o godz. 03:07.
Odpowiedz cytując