Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2221
Stary 13.08.2008, 23:37
Patrząc na różnicę klas to wynik i tak nie jakiś tragiczny.

Do wszystkich, którzy mają pretensje że nie było gryzienia trawy i wielkiego zaangażowania. Przy tak ogromnej różnicy w umiejętnościach ostra gra skończyła by się masą żółtych i czerwonych kartek, a co za tym idzie prawdopodobnym osłabieniem zespołu w walce o grupe UEFA.

Nie oszukumy się - nie mieliśmy żadnych szans choćby nawet nasi wypluli płuca i przeorali całą murawę Camp Nou.

Tak sobie teraz myślę, że chyba lepiej było nie być rozstawionym nawet w drugiej rundzie el. LM.
Ostatnio edytowane przez Arked : 13.08.2008 o godz. 23:40.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując