Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 13.08.2008, 23:29
Nie graliśmy nic, ale ciężko było oczekiwać cudów. Te się po prostu nie zdarzają.

Minęło mi już w****ienie i doszedłem do wniosku, że tu nie ma się co rozwodzić nad tym meczem
Ot musiał się odbyć, musieliśmy przegrać, taka kolej rzeczy.

A jak ktoś myśli inaczej to się bardzo myli. Żeby mieć szansę w tym meczu potrzebowaliśmy tylko jednego - jakieś 200 milionów. Euro. Na transfery.

Dobrej nocy życzę.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując