Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2208
Stary 13.08.2008, 23:19
no one napisał(a):Wyświetl post
powtórze, widzialeś gryzienie trawy w naszym wykonaniu jest zajebiscie bo przegraliśmy tylko 4-0 nie pokazując zupelnie nic widziales moze w grze Wisły zęba? jakieś w****ienie? od której minuty klękneliśmy ? a moze uwierzyłeś w zapowiedzi co poniektórych pilkarzy ze "POSTAWIMY SIĘ BARCY" szatnia -porażka
Mieli im sie wpie**alać pod nogi i atakować presingiem 5 na 1 zawodnika? Jedna długa piłka i gol. Tak uwierzyłem, że sie postawią. I zrobili to. Zagrali na tyle na ile im pozwolili. Nie przegraliśmy w szatni, przegraliśmy piłkarsko. Dobranoc.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując