Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2208
13.08.2008, 23:19
no one
napisał(a):
powtórze, widzialeś gryzienie trawy w naszym wykonaniu
jest zajebiscie bo przegraliśmy tylko 4-0 nie pokazując zupelnie nic
widziales moze w grze Wisły zęba? jakieś w****ienie? od której minuty klękneliśmy ? a moze uwierzyłeś w zapowiedzi co poniektórych pilkarzy ze "POSTAWIMY SIĘ BARCY" szatnia -porażka
Mieli im sie wpie**alać pod nogi i atakować presingiem 5 na 1 zawodnika? Jedna długa piłka i gol. Tak uwierzyłem, że sie postawią. I zrobili to. Zagrali na tyle na ile im pozwolili. Nie przegraliśmy w szatni, przegraliśmy piłkarsko. Dobranoc.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Kamson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamson
Znajdź inne posty napisane przez Kamson