Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Mike Hart
Junior Member
Od: 11.2007
Skąd: Gdańsk
Offline
#
2206
13.08.2008, 23:18
Tragedia, nie spodziewałem się że aż tak sie zesrają ... Najgorsze że tak naprawdę każdy polski klub dostałby tak samo po dupie.
Mike Hart
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mike Hart
Odwiedź stronę domową użytkownika Mike Hart!
Znajdź inne posty napisane przez Mike Hart