Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 13.08.2008, 22:47
Napewno minusem jest to że wyszliśmy bez jakiegoś pałeru
Po bramkach sie załamali i było po meczu.

plusy? gra Diaza i Pawełka. no i oczywiście nasi kibice teraz można żałować że zabrakło kasy na wyjazd
Odpowiedz cytując