Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
2151
13.08.2008, 22:47
Napewno minusem jest to że wyszliśmy bez jakiegoś pałeru
Po bramkach sie załamali i było po meczu.
plusy? gra Diaza i Pawełka. no i oczywiście nasi kibice
teraz można żałować że zabrakło kasy na wyjazd
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem