Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 13.08.2008, 22:42
Luuuuuuuuz... stalo sie to co mialo sie stac.
Dobrze ze chociaz 4-0.
dobry wynik jak na mecz z najlepsza druzyna swiata.

szacunek - Pawelek (o dziwo), Diaz i NASI KIBICE - pokazali miejsce w szeregu kibicom Barcy.

Ja tam nie jestem wk... u siebie moze pykniemy brameczke i bedzie dobrze
wazne ze mecz poszedl w swiat, bez wzgledu na wynik i hajsu sie troche zgarnie.


Tyle.
Odpowiedz cytując