Luuuuuuuuz... stalo sie to co mialo sie stac.
Dobrze ze chociaz 4-0.
dobry wynik jak na mecz z najlepsza druzyna swiata.
szacunek - Pawelek (o dziwo), Diaz i NASI KIBICE - pokazali miejsce w szeregu kibicom Barcy.
Ja tam nie jestem wk...

u siebie moze pykniemy brameczke i bedzie dobrze

wazne ze mecz poszedl w swiat, bez wzgledu na wynik i hajsu sie troche zgarnie.
Tyle.