Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 13.08.2008, 22:39
no cóż, wynik i tak mały jak na to co mogła nam Barca nastrzelać, bardzo dobry mecz Diaza i Łobo, widać różnice klas i cóż tu zrobić, trzeba powalczyć w uefa bo widać że chłopaki potrafią zagrać
Odpowiedz cytując