patryk:) napisał(a):

|
Chociaż Henry to Henry...
|
Cenna uwaga. Nie ma na świecie obrońcy, którego Henry czy Eto'o nie umieliby - płycej czy głębiej - wkręcić w ziemię. Warto o tym pamiętać. W meczu z takim rywalem mieszanie z błotem Baszcza czy innego Wiślaka jest po prostu nie fair.