Wzmocnienia? proponuje wzmocnić zespol 11 pilkarzami...

ludzie dajcie spokoj, to jest inny świat, tutaj ludzie przychodzą tylko po to,zeby poogladac znanych i dobrych grajkow bo co oni mają procz pilki w tej biednej Barcelonie.
Wisla poki co moze powalczyc z 'sredniakami' chociaz juz znanymi firmami. Pare zespolow jak Barcelona, Manchester są poza zasięgiem.
Co do meczu to Wisla gra lepiej niz sparing partnerzy Barcy. Barcelona dysponuje kilkoma zagraniami których my nigdy nie zrozumimy, nie nauczymy się... o ile gol z daleka mozna upsrawiedliwiac, to akcje sam na sam juz nie.