Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 13.08.2008, 21:38
Wydaje mi się że przy troszke odważniejszej grze spokojnie można puknąć im bramkę.
Z tego co widze, to nasi nie narobili w pory jak to było z Realem, ale też nie ma co liczyć na bramki gdy sie posyła długie piłki do osamotnionego Brożka. Jak nam nie walną jeszce ze 2 czy 3 bramek to będzie dobrze.
Ja moge powiedzieć, że za grę się nie wstydze, bo dają z siebie dużo. Barcelona to jednak Barcelona, grają na luzie, ale też im nie wszystko wychodzi.
Odpowiedz cytując